Івано-Франківська Архієпархія передала до Краматорська карету швидкої допомоги

0
25

Автомобіль освятив та передав Українським захисникам Митрополит Володимир.

Сьогодні, 1 травня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин освятив автомобіль швидкої допомоги. Карета вже сьогодні поїде на передову, а зокрема до м. Краматорськ.

Швидку допомогу отримали завдяки старанням громад УГКЦ Апостольського екзархату українців у Італії: Форлі, Фаенца, Чезена та Імола, а також римо-католицької дієцезії Форлі-Бертіноро. Душпастир о. Василь Романюк, який самостійно пригнав авто до Загонів. Звідти автівку марки Fiat забрали представники Антикризового координаційного центру Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

«Такий автомобіль нам справді дуже необхідний. Йде війна, яка неминуче має жертви: це і наші воїни, і мирне населення. Тому така карета допомоги, яка є досить швидкою та витривалою, зможе допомогти нам врятувати не одне життя», – запевняє військовослужбовець ЗСУ Петро, який приїхав, щоб прийняти автомобіль та доставити його на передову.

Своєю чергою, Митрополит Володимир подякував усім волонтерам, які передали та доставили карету швидкої допомоги в Україну, а також поблагословив наших захисників, поручаючи їх заступництву Пречистої Діви Марії.

Бажаємо, щоб цей автомобіль справді допоміг врятувати не одне людське життя та віримо, що з Божою допомогою наші захисники переможуть у цій війні та вже скоро запанує мир у нашій Батьківщині-Україні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут