І в часі війни #ЧудоТворитьсяЛюдьми: у Бастіоні відкрили виставку дитячих малюнків

0
9

У понеділок, 13 листопада, у фортечній галереї «Бастіон» волонтери Мальтійської служби допомоги відкрили виставку дитячих малюнків, присвячену акції «Святий Миколай іде до сиріт».

З року в рік “мальтійський святий Миколай” невтомно допомагає здійснювати маленькі мрії дітей, які навчаються чи проживають в спеціальних школах, чи належать до організацій, які працюють з дітьми з особливими потребами Івано-Франківська та області.

За словами волонтерів, минулого року, як і цьогоріч, окрім закладів, якими мальтійці опікувались протягом багатьох років, вони також охоплюють й інтернатні заклади, які через війну переїхали до нашої області та дітей-переселенців.

У рамках акції діти, які входять до потребуючих ланок населення, пишуть листи та малюють малюнки, які волонтери збирають у своєму офісі за адресою: вул. Л. Українки 1 (навпроти Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового).

«Цьогоріч ми обрали 40 кращих рисунків і зробили альбом на нашій фейсбук-сторінці, де всі охочі зможуть проголосувати за найкращий малюнок відміткою “Лайк”. 25 листопада за результатами голосування ми оберемо переможців, які отримають особливі мистецькі подарунки», — діляться волонтери.

Офіційне відкриття другої виставки, яка проходитиме в Івано-Франківському національному академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Івана Франка, відбудеться 14 листопада об 11:00.

«Виставки діятимуть до кінця листопада. Тож запрошуємо всіх охочих! А також просимо вас підтримати дитячі таланти та проголосувати за найкращі для вас роботи в альбомі на фейсбук-сторінці “Святий Миколай іде до сиріт”», — звертаються мальтійці.