Іменини Папи під знаком солідарності

0
6

В день літургійного спогадування святого Юрія другу дозу щеплення у Ватикані отримають потребуючі, що розпочали вакцинацію під час Великого Тижня.

Згідно зі звичаєм, 23 квітня у Ватикані – вихідний день. А це тому, що цього дня припадає літургійне спогадування святого мученика Юрія, тобто, іменини Папи. «Юрій» по-іспанськи звучить як «Хорхе», і саме таке ім’я при Хрищенні отримав теперішній Наступник святого Петра, який після обрання взяв ім’я Франциск.

Як і минулими роками, Папа Франциск віддає перевагу тому, щоб дарувати, а не отримувати щось у подарунок. Минулого року він передав дихальні апарати до лікарень у тих країнах, де було загострення ситуації із коронавірусною недугою, попередніми роками дарував вервиці для молоді чи солодощі для відвідувачів благодійної лікарні, яку «Карітас» провадить при римському залізничному вокзалі Терміні.

Як повідомив напередодні Папський Роздавач милостині, саме 23 квітня у Ватикані розпочнеться другий етап щеплення для потребуючих, які отримали першу дозу вакцини в контексті цьогорічної Пасхи. В п’ятницю приблизно 600 з-поміж 1400 осіб отримають у центрі вакцинації при залі Павла VI у Ватикані другу дозу, а також стануть учасниками гостини з нагоди іменин Святішого Отця, на якій їх очікує несподіванка від Папи.

Апостольська Елемозінерія також складає подяку всім тих, хто відгукнувся на ініціативу «Відкладена доза», в рамках якої можна скласти пожертву на придбання вакцини для тих, які не мають змоги її придбати. Зокрема, саме завдяки цій ініціативі 100 тисяч євро на придбання вакцини передано Апостольському Нунцієві в Сирії кардиналові Маріо Дзенарі.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут