Футбол в Україні відновиться 30 травня

0
26

Українська Прем’єр-ліга прийняла рішення відновити сезон 30 травня.

Докладний календар і місце проведення поєдинків стануть відомі пізніше. Поєдинки будуть проходити без уболівальників, – пише НЗ з посиланням на УНІАН.

Чемпіонат України з футболу був перерваний у березні через пандемію коронавірусу. Командам залишилося зіграти дев’ять турів. Після 23-х турів лідером турніру є донецький “Шахтар”, який випереджає “Зорю” і “Динамо” на 13 очок.

Раніше клуби УПЛ отримали спеціальний медичний протокол для відновлення тренувань. Командам було рекомендовано пройти тестування на коронавірус, що вже зробили “Шахтар” і “Динамо”.

Варто відзначити, що у 24-му турі має відбутися очна зустріч українських грандів.

Виконавчий директор Української Прем’єр-ліги Євген Дикий уточнив інформацію в коментарі Tribuna.com: “Сьогодні на відеоконференції клуби УПЛ домовилися: якщо будуть сприятливі для цього умови та буде дозвіл уряду, відновити змагання 30 травня. Але це ще не офіційне рішення. Таким воно буде після того, як виконавчий комітет УАФ затвердить календар”.

Функціонер також додав, що більшість клубів пройшло тестування на коронавірус, а випадків зараження поки не зафіксовано.

Leave a Reply