1
25

Олег Омельчук і Олена Костевич принесли Україні третю медаль у Токіо.

У вівторок, 27 липня, українці продовжили боротьбу за нагороди на Олімпійських іграх-2020 у Токіо. Наші спортсмени були представлені всього у 3 дисциплінах з 22, в яких розіграли нагороди цього дня.

У четвертий офіційний змагальний день скарбничка збірної України поповнилася ще одною нагородою – “бронзу” у змаганнях змішаних команд у стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 10 м) здобули  Олена Костевич та Олег Омельчук.

Інші результати українських спортсменів на Олімпіаді-2020 27 липня

• Артем Почтарьов програв другий матч поспіль на Олімпіаді і покинув турнір з бадмінтону. 28-річний спортсмен не зміг впоратися з французом Брісом Леверде – 0:2 за сетами. Матч тривав 28 хвилин, Почтарьов поступився в сетах 10:21 і 8:21.
  • Лідія Січенікова поступилася Мішель Кроп з Німеччини в 1/32 фіналу та вилетіла з жіночого олімпійського турніру у стрільбі з лука – 0:6.
  • Вікторія Ус посіла 8-ме місце в олімпійському турнірі з веслувального слалому. Вона показала час 111,85. Відставання від лідера склало +6,35.
  • Ганна Лисенко перемогла Умаіму Белахбіб з Марокко в 1/8 фіналу олімпійського турніру з боксу у ваговій категорії до 69 кг. В 1/4 фіналу 30 липня Лисенко зустрінеться з Бусеназ Сюрменеллі з Туреччини.
  • Яна Беломоїна посіла восьме місце у маунтинбайку з результатом 1:19.40. Перемогу здобула Йоланда Нефф (Швейцарія) – 1:15:46 години.
  • Еліна Світоліна пробилася в 1/4 фіналу особистого турніру Олімпіади-2020. В 1/8 фіналу 26-річна українка в напруженій дуелі обіграла Марію Саккарі з Греції – 5:7, 6:3, 6:4. У чвертьфіналі Світоліна позмагається з італійкою Камілою Джорджі.
  • Сергій Шевцов не пройшов кваліфікацію у запливі 100 метрів вільним стилем. У дев’ятому запливі Шевцов показав час 49.55 секунди і не потрапив до топ-16.
  • Михайло Романчук та Сергій Фролов кваліфікувалися до фіналу на дистанції 800 м вільним стилем. Романчук виграв свій заплив з результатом 7.41,28. Це новий національний та олімпійський рекорд. Фролов показав 7-й результат у кваліфікації (7:47.67) і також потрапив до вісімки найкращих. Фінальний заплив в цій дисципліні відбудеться 29 липня, початок – о 4:30 ранку за київським часом.