Передплата часопису

Наше сьогоднішнє життя неначе зійшло зі сторінок якогось фантастичного бестселера. Йдемо до церкви, тримаючи відстань один від одного, а мали б обійняти свого ближнього та міцно потиснути руки. Боїмось провідати літніх батьків, адже з міста можемо привезти невідому інфекцію, а мали б відправити до них на ціле літо внуків. Тримаємо дітей ізольованими вдома, а так хотілося б пустити їх до друзів, у табір чи до родини у село. Невідомий вірус, від якого ще по сьогодні немає ліку, кардинально змінив наше життя. На жаль, не в кращу сторону. Налякані часто недостовірною інформацією, яка лине з сотні неперевірених джерел, ми втрачаємо відчуття реальності, здатність відрізнити істину від фейку. Сьогодні залишається все менше ЗМІ, які несуть не лише правдиву, але й позитивну інформацію.

«Нова Зоря» всі ці роки приносить у Ваші домівки лише добрі новині та позитивні думки. На сторінках часопису ми торкаємося різноманітної тематики, інколи — навіть болючої, однак у світлі Христового вчення прагнемо підтримати кожного з Вас та ще раз наголосити: «Не бійтеся, Господь з нами!».
Розпочинається передплата «Нової Зорі» на друге півріччя 2021 року. Раді повідомити Вас, що вартість передплати як через редакцію, так і через відділення «Укрпошти» не змінилась. Не дайте поширитись «коронавірусу друкованого слова» і у вас вдома. Підтримайте наш часопис і сьогодні!

Передплатний індекс — 30072.

Вартість передплати через відділення «Укрпошти» — 29,90 грн, через редакцію — 20 грн.