Головна Головні новини Різдвяне привітання Митрополита Володимира Війтишина

Різдвяне привітання Митрополита Володимира Війтишина

0
20

Сьогодні ми приходимо до Вертепу Господа нашого Ісуса Христа, приносимо Йому дари та просимо у Нього миру для нашої Батьківщини. Щоби ми в любові та радості проживали у вільній, незалежній, Богом благословенній Україні!

Такими словами звернувся Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Владика Володимир Війтишин у своєму привітанні з нагоди Різдва Христового.

У вітанні Владика Володимир особливу увагу зосереджує на значенні цього величного свята. Адже, Різдво – час, щоб ділитися дарами один з одним, найбільше з тими, хто цього потребує.

В народженні Ісуса Христа Боже об’явлення сягає своєї вершини, своєї повноти. Бог відвідує Свій народ, відвідує світ в такий спосіб, який перевищує будь-які очікування. Бог стає людиною, так що Ісус не просто говорить щось про Бога, але є об’явленням Господа, бо Він – Бог, і тому об’являє Боже обличчя.

«Обличчя Сина Божого відбивається, наче у дзеркалі, в обличчі кожної людини, в усмішці дитини, у красі обличчя юної особи, у втомлених очах робітника, який заробляє на хліб насущний, в обличчі самотніх, бездомних і безробітних. Адже все, що зробили, чи не зробили, одному з моїх братів найменших – ви мені зробили (пор. Мт. 25, 40-45)», – наголосив Архієрей.

Христос Рождається!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Translate »