Покликані до Божого виноградника: ієрейські свячення у Брошнів-Осаді

0
25

У неділю, 23 січня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин завітав з пастирським візитом до Брошнівської громади. Архієрей очолив святкову Божественну Літургію в храмі Вознесіння Господнього, що в смт. Брошнів-Осада.

В часі проповіді Митрополит звернувся до усіх присутніх, роздумуючи над Євангелієм від Матея, що читаємо в неділю після Богоявлення.

“Першими словами, якими звернувся Христос до народу були про покаяння та віру в Євангеліє. Прийшовши у світ і приймаючи хрещення від Івана, Господь явив нам собою благодать. Царство Боже наблизилося до нас через Господа нашого Ісуса Христа. Священна подія хрещення Господнього залишалась б для нас тільки історичною згадкою, якби не знаходила відродження у нашому християнському житті”, – роздумував Архієрей.

За його словами, люди не помічають, як швидко наближається Боже Царство: “Ми власними силами не можемо приборкати вимоги нашої грішної природи. Дивними своїми дорогами Господь провадить нас до спасіння. Намагаймося бути з Хрестом у цьому земному житті, а також колись у Вічності”.

Особливим цей день став для двох випускників Івано-Франківської Духовної семінарії: Володимира Майки та Степана Рудницького, яким в часі Літургії Владика уділив святе Таїнство священства. Згідно з Чином поставлення ієрея, після Великого входу кандидати до священства зачитали визнання віри. Опісля Владика Володимир прочитав молитви ієрейських свячень. Відтак нововисвячені ієреї були облечені у священничі ризи: епітрахиль, пояс, нарукавники та фелон, а також отримали служебник та чашу.

Опісля продовжилась Літургія, по завершенні якої Митрополит привітав нововисвячених ієреїв, заохотивши їх  до ревної праці у Христовому винограднику, щоб гідно несли покладені на них пастирські обов`язки. В свою чергу, священнослужителі подякували Владиці Володимиру за довіру та висловили свою вдячність батькам, родичам і всім тим, хто доклався до їхньої формації.

В свою чергу від імені нововисвячених священників зі словом-подякою за уділене святе Таїнство до Владики звернувся о. Володимир Майка, дякуючи Владиці Володимиру за довіру та висловили свою вдячність батькам, родичам і всім тим, хто доклався до їхньої формації.

Святкове богослужіння завершилося спільною молитвою за Україну.

“Коли ми будемо в молитві кликати Бога на допомогу, ми не залишимося одні, і Господь нам допоможе і захистить свій народ”, – закликав до молитви за нашу державу Владика Володимир. 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут