Вітаємо з Міжнародним Днем медичної сестри!

0
8

Сьогодні, 12 травня, у світі відзначають Міжнародний день медичної сестри. Це свято, в осерді якого ми бачимо постать тих, хто найближче і найдовше з хворими, спонукає нас щороку з великим подивом дивитися на гідність Вашого покликання, дорогі медичні сестри.

Цьогоріч в чудовий спосіб це свято співпадає з Пасхальним часом, коли святкуємо Христову перемогу над смертю, яку Він здійснив заради кожного з нас!

В книзі пророка Ісаї Господь запевняє нас, що наше ім‘я є записане на Його долонях. Споглядаючи на Воскреслого Спасителя, ми бачимо ці долоні – вони продірявлені від цвяхів. Саме такою є ціна кожного з нас у Господа – ми, як пише ап. Павло, відкуплені не золотом чи сріблом, але найдорогоціннішою кров‘ю нашого Ісуса.

Тому, вітаючи Вас, хочу побажати завжди найперше бути тими Руками, через які наш Воскреслий Спаситель своїм милосердям торкає серця усіх хворих.

Бажаю Вам постійно переживати та дарувати Божу любов усім довкола. Будьте здорові на душі і на тілі!

Нехай радість Христового Воскресіння наповнює Ваші серця, серця Ваших рідних та близьких, бо ж на те й воскрес Господь, щоби «цю радість в нас ніхто не забрав».

Благословення Господнє на Вас!

Кир Володимир Війтишин,
Архієпископ і Митрополит Івано-Франкіський УГКЦ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут