Головна Головні новини Заява Івано-Франківського Архієпархіального управління УГКЦ у зв’язку з розпалюванням релігійної ворожнечі на...

Заява Івано-Франківського Архієпархіального управління УГКЦ у зв’язку з розпалюванням релігійної ворожнечі на Прикарпатті з боку УПЦ (Московського патріархату)

0
42

В суботу, 9 липня 2022 р., офіційний веб-ресурс Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ (Московського патріархату) опублікував нічим непідтверджене звинувачення про те, що в храмах УГКЦ Івано-Франківська буцімто закликають вірян захоплювати церкви Української Православної Церкви (Московського патріархату). 

У зв’язку з цим Івано-Франківське Архієпархіальне управління УГКЦ офіційно заявляє, що жоден наш священнослужитель не чинив вищезазначених закликів. Тому необґрунтовані звинувачення з боку УПЦ (Московського патріархату) розцінюємо як незрозумілий жест провокативного характеру. Через це вимагаємо негайного спростування недостовірної інформації, що приносить моральну шкоду УГКЦ та її вірним, як і всім українцям, які вже і без того сьогодні терплять жахливі наслідки від московської агресії.

У лихоліття війни, яку, як відомо, ганебно благословив Московський патріарх Кіріл, українським церквам не слід розпалювати міжконфесійну ворожнечу, а радше об’єднатися у молитві за мир та конкретній допомозі ЗСУ, внутрішньо переміщеним особам та всім потребуючим.

Відкрито заявляємо, що у випадку відсутності негайного спростування недостовірної інформації Івано-Франківське Архієпархіальне управління УГКЦ буде вимушене стати на захист своїх прав та звернутися до правоохоронних органів.

Джерело

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Translate »