Понад 160 харчових продуктів можуть викликати алергію: у ЦГЗ назвали найпоширеніші алергени

0
2

Алергія на молюсків і ракоподібних зустрічається частіше серед дорослих, ніж у дітей.

На харчову алергію у світі страждають 1-3% дорослих та 4-6% дітей. Понад 160 харчових продуктів можуть викликати алергічні реакції. 

Про це повідомляє Центр громадського здоров’я у Telegram.

Центр громадського здоров`я

Так, до харчових алергенів, які найчастіше викликають алергію, належать:

  • злакові вироби, що містять глютен;
  • молюски та ракоподібні; 
  • яйця; 
  • риба; 
  • арахіс; 
  • соя; 
  • молочні продукти; 
  • горіхи.

Серед дітей грудного віку найпоширенішими є алергія на яйця, молоко та молочні продукти, які часто минають з віком. Алергія на молюсків, ракоподібних зустрічається частіше серед дорослих, тоді як алергія на арахіс однаково поширена серед дітей і дорослих.

“Харчова алергія – це реакція імунної системи організму на харчові продукти. Організм виробляє “алергічні антитіла” або імуноглобулін E (IgE) до алергену. Алерген потрапляє до організму і зв’язується з антитілом IgE, викликаючи алергічну реакцію”, – розповіли у ЦГЗ.

Харчову алергію не слід плутати з харчовою непереносимістю, оскільки в їхній основі лежать різні механізми.  Епідеміологічні дослідження показали, що майже 80% людей, яких запитували, чи є у них харчова алергія, відповідали ствердно, проте у них не було IgE-опосередкованої харчової алергії, зауважили у Центрі громадського здоров’я.

Симптоми харчової алергії зазвичай з’являються від кількох хвилин до двох годин після вживання їжі, на яку в людини алергія.

“Клінічні симптоми харчових алергій варіюються між легким дискомфортом та загрозливими життю реакціями, які потребують негайного медичного втручання. Алергічні реакції можуть включати кропив’янку, почервоніння шкіри або висип, набряк обличчя, язика, губ, блювоту та/або діарею, спазми в животі, кашель, запаморочення та/або нудоту, набряк гортані, голосових зв’язок, втрату свідомості тощо”, – зауважують у ЦГЗ.

Єдиний спосіб для осіб, схильних до харчової алергії, контролювати її – це уникати споживання харчових продуктів-алергенів.

“Читайте етикетки на продуктах та не вживайте продуктів або інгредієнтів, які можуть викликати симптоми. Якщо симптоми прогресують, негайно зверніться за медичною допомогою”, – додає Центр громадського здоров’я.

Джерело

Leave a Reply