Митрополит Володимир візьме участь у передачі апарату ШВЛ sv300 mindray ventilator до Центральної міської клінічної лікарні

0
48

Завдяки співпраці Мальтійської cлужби допомоги України та Посольства Республіки Польща в Україні Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня отримає найбільш сучасний апарат ШВЛ sv300 mindray ventilator.

У рамках проєкту «Підтримка лікарні в Івано-Франківську в протидії COVID-19» за фінансування програми розвитку МЗС Польщі “Польська допомога” Мальтійська служба допомоги України передасть найсучасніший на цей момент ШВЛ sv300 mindray ventilator.  Це сучасний апарат, який легко налаштовується, експлуатується та універсальний у використанні.

Окрім апарату, Мальтійська служба допомоги передасть лікарні: пульсоксиметри – 160 шт., безконтактні термометри – 260 шт., один палет засобів дезінфекції, маски та одноразові рукавиці. Усього на мільйон гривень. Допомога стала можливою завдяки співпраці МСД України та Посольства Республіки Польща в Україні. 

Передача матеріалів відбудеться у середу, 4 листопада, об 11.00 перед приймальним відділенням. На заході будуть: керівництво ЦМКЛ, представники Посольства РП, міська влада, митрополит Володимир Війтишин та представники МСД.

Контактний телефон – 050 373 47 55 Роман Яручик, керівник МСД

Мальтійська служба допомоги,
м. Івано-Франківськ

Leave a Reply