Архікатедральний собор змагається в програмі «Бюджет участі»

0
29

Настоятелем Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння христового протоієреєм Юрієм Новіцьким подано проєкт в рамках програми «Бюджет участі» в категорії «Об’єкти культурної спадщнии». В даному проєкті передбачено виконання ремонту приміщення балкону хорів, що в храмі.

Завдяки реалізації проєкту візуальна концепція даного приміщення за стилем, стане більш наближеною до автентичного та первинного вигляду епохи Бароко. Після виконання ремонтних робіт на хорах планується встановлення відеокамер. Адже на даний час відсутня можливість встановити відеокамери для транслювання Літургій з балкону хорів. Оскільки за стилем та інтер’єром приміщення не відповідає загальній архітектурній концепції стилю бароко, за зразками якого побудований собор. Крім того, сьогодні, інтер’єр хорів нагадує виробничо-технічне приміщення.

Метою реалізації такого проєкту є наближення інтер’єру приміщення балкону хорів Архікатедрального собору Воскресіння христового УГКЦ за стилем до його первинного автентичного вигляду.

Заохочуємо всіх небайдужих людей проголосувати за даний проєкт за допомогою смартфону, використовуючи Приват 24, Монобанк, та за допомогою інших банків, або в Центрах надання адміністративних послуг нашого міста, тобто ЦНАПах!

УВАГА! Голосування безкоштовне!

Номер проєкту – 256.

Голосування триватиме з 12 по 28 квітня.

Збережемо спільними зусиллями автентичність  головної святині міста!

За матеріалами

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут