Прем’єру одного з найдорожчих українських фільмів відклали

0
12

Фільм «Довбуш» з бюджетом близько 100 млн грн планували показати восени 2020 року.

Прем’єру одного із найочікуваніших українськії фільмів 2020 року, пригодницької історичної драми «Довбуш» Олеся Саніна, відкладено на невизначений термін. Нагадаємо, її було заплановано на 10 листопада 2020 року. Причиною стала пандемія коронавірусу, через яку робота над картиною призупинилась.

Нагадаємо, «Довбуш» є одним із найдорожчих фільм в історії українського кіно, його бюджет становить близько 100 млн грн.

У фільмі знімаються українські актори Сергій Стрєльніков, Олексій Гнатковський, Даша Плахтій та інші. Продюсує стрічку Максим Асадчий, оператором-постановником є Сергій Михальчук. Зйомки фільму розпочались у серпні 2018 року в Карпатах.

Нагадаємо також, що через закриття кінотеатрів через карантин в Україні були відкладені прем’єри кількох фільмів, а саме не вийшли «Толока» Михайла Іллєнка, «Пульс» Сергія Чеботаренка, «Тарас. Повернення» Олександра Денисенка, «Генделик» Тараса Дударя, «Казка старого мельника» Олександра Ітигілова, «Передчуття» В’ячеслава Криштофовича, а також знята у копродукціх драма «Пофарбоване пташеня» Вацлава Маргоула.

Картина «Черкаси» у прокат вийти встигла, проте карантин перевав його на самому початку. Проте автори картини обіцюють, що фільм повернеться в прокат відразу після того, як кінотеатри вдновлять свою роботу.

На осінь заплоновані прем’єри картин «Сторонній» Дмитра Томашпольського та «Атлантида» Валентина Васяновича. Їх вихід на великі екрани не скасовано.

Leave a Reply