Франківське «Прикарпаття» відновлює тренування

0
29

МФК «Прикарпаття» приступило до тренувань невеликими групами.

11 травня відбулася робоча нарада керівництва і тренерського штабу МФК “Прикарпаття”, на якій були розглянуті варіанти можливості відновлення навчально-тренувального процесу команди з дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог та медичних рекомендацій, направлених на боротьбу з розповсюдженням COVID-19, – пише НЗ з посиланням на Галку.

“Під час вимушеної паузи у період карантину гравці Команди рідного краю підтримують свою фізичну форму дистанційно – в індивідуальному режимі, відповідно до графіка, розробленого тренерським штабом. А 12-го травня після майже двомісячної перерви “Прикарпаття” поновило тренування на футбольному полі – у невеликих групах по кілька гравців, дотримуючись усіх протиепідеміологічних заходів. Повноцінний навчально-тренувальний процес команда зможе розпочати лише тоді, коли пік захворюваності в Івано-Франківську та області піде на спад”, – повідомляють у футбольному клубі.

До слова, днями представниками УАФ, УПЛ, ПФЛ та всеукраїнської профспілки “Футбол України” був розроблений медичний протокол для відновлення тренувань згідно з відповідними рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я.

“Однак виконати їх у повному обсязі клуб не в змозі, оскільки в нашому місті діє лише одна лабораторія, яка проводить ПЛР-тестування”, – додають в МФК.