У видавництві «Нова Зоря» побачила світ книга Владики Діонісія Ляховича «Слово Тілом Стало»

0
531

Напередодні 75-річного ювілею від дня народження Преосвященного Владики Діонісія Ляховича, першого екзарха для українців греко-католиків в Італії, у видавництві «Нова Зоря» вийшла друком унікальна збірка його проповідей під назвою «Слово Тілом Стало».

 Особливістю цього видання є те, що книга надрукована на екологічно дружньому папері, який не завдає шкоди навколишньому середовищу при виробництві, використанні та під час утилізації!

Дане видання – це збірка духовних роздумів владики Діонісія над недільними та празничними літургійними текстами, які проповідник виголошував з різних нагод впродовж усіх років свого єпископського служіння. Посилаючись на Євангелія від Івана: «І Слово стало тілом, і оселилося між нами..» (Ів. 1, 14), автор у вступному слові обґрунтовує вибір назви книги, підкреслюючи, що проголошене Слово Боже постійно воплочується у особистому та родинному, суспільному та церковному житті.

Усі проповіді, якими владика Діонісій ділиться з читачами, просякнуті глибокими богословськими знаннями та життєвою мудрістю. Глибина і воднораз простота висловлених думок автора свідчать, з однієї сторони, про його багатий внутрішній світ та особистий досвід зустрічі з Тим Словом, Яке Воплотилось заради нашого спасіння. А з іншої сторони, – у проповідях відчутно, що автор-проповідник є перш за все душпастирем із люблячим серцем батька, який переживає та вболіває за усіх та за кожного. Тому в своїх проповідях єпископ, у світлі Божого Слова, розмірковує над різними актуальними темами. У духовних роздумах Архієрей говорить про священство і сім’ю, трудову міграцію, молодь, роль жінки у Церкві та багато інших тем, які покликані, збагачуючи внутрішній світ читача, допомогти налагодити глибокі та автентичні стосунки з Богом.

Книга складається з 5 розділів та 600 сторінок. У першому розділі, починаючи від неділі про Закхея, можна знайти роздуми проповідника над недільними євангеліями впродовж року. У другому розділі єпископ ділиться роздумами з нагоди Господських празників, а у третьому подає проповіді на Богородичні свята. У двох заключних розділах владика Діонісій розмірковує над важливістю постатей святих, на яких варто взоруватись у духовному житті, щоби бути здатними чути Боже Слово, Ним жити і Його втілювати у власному житті та покликанні. Тому в четвертому розділі можна знайти проповіді з нагоди празників святих. А у п’ятому, заключному розділі, подані духовні роздуми з різних нагод, що підтверджує як активну душпастирську діяльність єпископа, так і його цілісне бачення місії Церкви у глобальному світі.

  Унікальність та багатство книги «Слово Тіло Стало» полягає в тому, що дане видання не є богословським трактатом чи підручником із біблійного богослов’я, а є плодом особистої зустрічі автора із Споконвічним Божим Словом – Сином Божим, Якому і для Якого преосвященний Владика Діонісій посвятив ціле своє життя. Саме тому адресатом даного видання є кожен, хто в житті щиро шукає особистої зустрічі із Тим Божим Словом, яке для кожної людини є дорогою, правдою і життям. 

  • Для придбання книги в Україні звертайтеся за телефоном: 067 259 05 14.
  • Для придбання книги на теренах Італії звертайтеся за телефоном:00393203435075
  • доставка по всій Україні, послуга «Накладений платіж» або «Нова пошта». Для оптових покупців (від 10 примірників) – 25% знижки.