Зворушливі фото. Папа відвідав відділення дитячої онкології у клініці Джемеллі

0
6

Як повідомляє Vatican News, «Папа Франциск продовжує передбачене лікування та реабілітацію, що уможливить його якнайшвидше повернення до Ватикану». Таку інформацію вчора, 13 липня 2021р., у щоденному бюлетені про здоров’я Святішого Отця поширив директор Ватиканського пресцентру Маттео Бруні. «Серед багатьох хворих, яких зустрів протягом цих днів, він скеровує особливу думку до тих, які, бувши прикутими до ліжка, не можуть повернутися додому. Папа складає побажання, щоб вони змогли прожити цей час як нагоду — хоч і пережиту в болю — відкритися з ніжністю на хворих брата чи сестру на сусідньому ліжку, з якими поділяють ту саму людську крихкість», — сказано в комюніке.

Після операції, що відбулася в неділю 4 липня, Папа Франциск уже почав працювати — зокрема, читати певні тексти, а також служить Святу Месу в капличці, влаштованій при його палаті. Він співчуває тим, хто прикутий до ліжка хворобою, бо сам уже рухається, прогулюється коридорами клініки, а ще вчора по обіді почувався так добре, що відвідав дітей в онкологічному відділенні.

Франциск з’явився у відділенні дитячої онкології клініки Джемеллі одразу після концерту, який влаштували для хворих дітей Амброджо Спаранья та Італійський народний оркестр. Папа став гостем відділення, розташованого на тому ж 10-му поверсі клініки, що і його палата. Він відвідав дитячі палати і вітався з малими пацієнтами. Фотознімки з цього візиту розмістили в соцмережах ватиканські кореспонденти.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут