ХРИСТИЯНСТВО – ЦЕ СПОСІБ ЖИТТЯ З УСВІДОМЛЕННЯМ СВОЄЇ ЦІННОСТІ

0
39

Людина є цінною сама у собі, незважаючи на своє походження, освіту, красу, статус, приналежність до групи.

Так, я є цінною, бо Бог не творить дешевих і пробних версій. Як цінується картина якогось всесвітньо відомого художника? Її впізнають здалеку, на ціннику написано багато нулів, і мало хто може дозволити собі купити той шедевр. Іноді на ньому можуть бути лише загадкові плями, але ж прізвище автора знає весь світ, тому ті плями коштують два літаки.

Прізвище мого Автора знають всі, але якщо я сама себе знецінюю, не вірю у свою вартість, не бачу власної краси, лише свої вади, – то ніякі нулі на ціннику не додадуть мені усвідомлення, яка я неповторна.

Якщо я все життя чула лише те, що у мені не так, то хай навіть увесь світ кричить, що я гарна, важлива, гідна любові, – не повірю. Бо в погане про себе вірю відразу. А доброго про себе не можу сприйняти за правду, бо ж хто я така?

Християнство – це спосіб життя з усвідомленням своєї цінності.Це постійно нагадувати собі про печатку, яку Бог поставив на моєму серці, коли творив: “дуже добре”. Це жити згідно своєї цінності. Це знати, що Бог дивиться на мене як на шедевр, і я, живучи з таким усвідомленням, висловлюю свою вдячність Йому за те, що я є та, яка є.

Бог тішиться мною.
І це не про заперечення гріха, помилок чи власних недоліків. Ці явища – нагадування, що десь у мені бракує Бога, Його любові, Його зцілення. І Він якнайшвидше хоче зцілити ці місця болю в мені.

Хочу сьогодні стати нагадуванням кожному і кожній: у тобі занадто багато добра, щоб бути недоброю/недобрим до себе.

Нагадую, що якщо бачити себе так, як бачить мене Бог, то в інших я теж бачитиму набагато більше добра, краси, неповторності. Це не про егоїзм, це про світло в очах, яке розсіває темряву, коли дивиться на інших. Саме так дивився Ісус, коли кликав іти за собою. Саме тому ті прості люди кидали все і йшли за тим, в чиїх очах побачили себе справжніх.
~
НОМ Пісня пісень 4:7: “Уся ти гарна, моя люба, і вади нема в тобі!”

УСП’19 Пісн 4:7: “Моя кохана, все в тобі прекрасне, і в досконалості твоїй немає вад.”

CPDV Song 4:7: “You are totally beautiful, my love, and there is no blemish in you.”

Сестра Антонія Шелепило