Ліга чемпіонів онлайн: розклад і результати матчів 3-го туру групового етапу

0
6

“Шахтар” прийме “Реал”, а “Динамо” вирушить в гості до “Барселони”.

19-20 жовтня відбудуться матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів сезону-2021/22. Боротьбу за перемогу в найпрестижнішому турнірі Європи ведуть 32 клуби.

Україну в основному раунді ЛЧ представляють два клуби – київське “Динамо” (отримало пряму путівку як чемпіон країни) та донецький “Шахтар” (подолав кваліфікацію).

По дві найкращі команди з кожної групи вийдуть в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Володарі третіх місць перейдуть до Ліги Європи, де в стикових матчах позмагаються проти команд, які посіли другі місця в групах ЛЄ.

  • “Динамо” виступає в групі E, де суперниками команди Мірчі Луческу є: “Баварія”, “Барселона” і “Бенфіка”. У першому турі кияни драматично зіграли внічию з “Бенфікою” (0:0), а потім розгромно програли “Баварії” (0:5).
  • “Шахтар” змагається у квартеті D разом з “Інтером”, “Реалом” і “Шерифом”. Донеччани в першому матчі сенсаційно програли “Шерифу” (0:2), а потім зіграли внічию з “Інтером” (0:0).
  • Четвертий тур групового етапу ЛЧ запланований на 2-3 листопада: “Динамо” – “Барселона”, “Реал” – “Шахтар”.
  • Фінал – 28 травня 2022 року (Санкт-Петербург, Росія).
ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2021/22
Груповий етап. 1 ТУР / 2 ТУР / 3 ТУР
ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ
Вівторок, 19 жовтня
19:45Група AБРЮГГЕЕмблема ФК «Брюгге»_:_Емблема ФК «Манчестер Сіті»МАНЧЕСТЕР СІТІ
19:45Група CБЕШИКТАШБешикташ_:_Спортинг ЛісабонСПОРТИНГ
22:00Група AПСЖЕмблема ФК «ПСЖ Париж»_:_Емблема ФК «РБ Лейпциг»РБ ЛЕЙПЦИГ
22:00Група BПОРТУЕмблема ФК «Порту»_:_МіланМІЛАН
22:00Група BАТЛЕТІКОЕмблема ФК «Атлетіко Мадрид»_:_Емблема ФК «Ліверпуль»ЛІВЕРПУЛЬ
22:00Група CАЯКСЕмблема ФК «Аякс Амстердам»_:_Емблема ФК «Боруссія Дортмунд»БОРУССІЯ ДОРТМУНД
22:00Група DІНТЕРЕмблема ФК «Інтер Мілан»_:_ШерифШЕРИФ
22:00Група DШАХТАРЕмблема ФК «Шахтар Донецьк»_:_Емблема ФК «Реал Мадрид»РЕАЛ
 
Середа, 20 жовтня
19:45Група EБАРСЕЛОНАЕмблема ФК «Барселона»_:_Емблема ФК «Динамо Київ»ДИНАМО
19:45Група GЗАЛЬЦБУРГЕмблема ФК «Зальцбург»_:_ВольфсбургВОЛЬФСБУРГ
22:00Група EБЕНФІКАБенфіка_:_Емблема ФК «Баварія»БАВАРІЯ
22:00Група FЯНГ БОЙЗЯнг Бойз_:_ВільярреалВІЛЬЯРРЕАЛ
22:00Група FМАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕДЕмблема ФК «Манчестер Юнайтед»_:_Емблема ФК «Аталанта Бергамо»АТАЛАНТА
22:00Група GЛІЛЛЬЛілль_:_Емблема ФК «Севілья»СЕВІЛЬЯ
22:00Група H ЧЕЛСІЕмблема ФК «Челсі»_:_МальмеМАЛЬМЕ
22:00Група H ЗЕНІТЕмблема ФК «Зеніт»_:_Емблема ФК «Ювентус Турин»ЮВЕНТУС

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут